Munkatársakat keresünk!

A CSL Plasma egyike a világ azon vezető plazmagyűjtő vállalatainak, amely teljes mértékben elkötelezett a kiválóság és az innováció mellett. Munkánkkal betegek tízezreinek segítünk, hogy ritka és súlyos betegségük kezelése révén újra egészséges életet élhessenek. Mi, akik a CSL-nél dolgozunk, nap mint nap annak tudatában tevékenykedünk, hogy elkötelezettségünkkel életeket menthetünk, és munkánkkal javíthatjuk a betegek életminőségét.

Nyíregyházán működő Plazmaferezis Központunkba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Donorvizsgáló Orvos
(teljes munkaidőben vagy részmunkaidőben)

A munkakört betöltő feladata:
Donációra való alkalmasság megítélése a jogszabályi követelményeknek és a vállalaton belüli
szabványműveleti eljárásoknak (SOP) megfelelően, valamint a plazmaferezis folyamatának
felügyelete.

Elvárások:
– Orvosi egyetemi végzettség, MOK tagság, érvényes orvosi működési igazolvány;
– Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
– Nyíregyházi vagy Nyíregyháza környéki lakhely előny;
– Plazmaferezis- vagy véradó központban, illetve vérkészítményekkel szerzett tapasztalat
előnyt jelent

Szükséges készségek és kompetenciák:
– Ügyfélközpontúság, kiváló kommunikációs készség;
– Csapatszellem és rugalmasság;
– Kezdeményezőkészség és elkötelezett munkavégzés;
– Jó szervező- és problémamegoldó képesség;
–  Minőségtudatosság;
– Jó konfliktuskezelő képesség
–  Kedves, nyitott személyiség

Amit a vállalat kínál:
– Versenyképes fizetés
– Hosszú távú, biztos munkahely, fiatalos és lendületes csapattal
– Versenyképes béren kívüli juttatási rendszer
– Bejárási támogatás
– Szakmai tréningek támogatása

Munkavégzés helye:
Nyíregyháza

Fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, valamint bemutatkozó levelét a következő e-mail
címre várjuk: nyiregyhaza@cslplasma.com

Asszisztens
(Részmunkaidőben)

– Szakszerűen tájékoztatja a donációra jelentkezőket és a plazmadonorokat, a plazmalevétel
előkészítéseként elvégzi a donorazonosítást.
– Gondoskodik a plazmaferezishez tartozó folyamatok szakszerű végrehajtásáért és
felügyeletéért, beleértve a vénapunkciót és a donorok esetleges reakcióinak kezelését.
– Gondoskodik a plazma szabvány szerinti kezeléséről, a lefagyasztási folyamatról és a
szabályszerű tárolásról, a helyes címkézés ellenőrzéséről, laborminták rendelkezésre állásáról
és a plazmadonáció dokumentálásáról.
Elvárások:
– Befejezett egészségügyi szak-alkalmazotti, egészséggondozói vagy betegápolói végzettség;
– Plazmaferezis- vagy vérellátóban , valamint vénapunkcióval kapcsolatban szerzett tapasztalat
előnyt jelent;
– Szakdolgozói kamarai tagság, érvényes működési kártya;
– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;

– Minőségtudatosság;

-Szakmai tréningek támogatása
Nyíregyháza